O FIRMIE

HISTORIA

Historia Oddziału REMBUD-ZREMB przeplata się z historią całej firmy HOLDING-ZREMB Gorzów S.A.

Najważniejszy przełom w dziejach firmy, a w przyszłości dla Oddziału dokonał się w 1963 roku wraz z wdrażaniem produkcji suwnic bramowych, który stał się tutejszym sztandarowym produktem do dnia dzisiejszego. Trwałym pomnikiem firmy pozostanie również wiele obiektów w Gorzowie Wlkp., chociażby Most Lubuski przez Wartę (1999 r.), którego konstrukcja stalowa powstała właśnie w firmie w Gorzowie, aktualnie Oddział REMBUD-ZREMB.

Oddział REMBUD-ZREMB powstał w 2002 roku i stał się jednym z trzech Oddziałów HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. Obecnie zatrudnia około 120 pracowników.

Wiodącym asortymentem Oddziału są konstrukcje stalowe suwnic. Oferta obejmuje także korpusy maszyn, przepustnice, elementy wyposażenia hut, konstrukcje dla sektora energii odnawialnej, chwytaki oraz szereg usług z zakresu obróbki skrawaniem.

 

Dołącz do nas na Facebooku

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.